Panel dyskusyjny

Home Forum Uwagi i sugestie o serwisie Panel dyskusyjny

Ten temat zawiera 7 replies, ma uczestników, i była ostatnio aktualizowana przez  mężczyźni św. Józefa 2 lat, 1 miesiąc temu.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #600

  Zbyszek
  Uczestnik

  Czy możliwe jest, aby jeden z istniejących wątków (tzn. zawarte w nim wypowiedzi) np. „Tematy i rozważania” uczynić tylko widocznym po zalogowaniu – przy jednoczesnym pozostawieniu innych wątków na panelu dyskusyjnym w których wypowiedzi jak dotychczas będą upublicznione? Myślę, że byłoby to rozwiązanie bardzo celowe.

  #643

  Tak, wątek “Tematy i rozważania” został ukryty widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników.

  #746

  Zbyszek
  Uczestnik

  Sorry,
  źle tzn. nie jasno się wyraziłem – wątek ma być widoczny z tytułu jak inne bez logowania, tylko nie będzie można dodawać do niego wpisów tak jak i w pozostałych, a tym co go ma wyróżniać to jest to, że również nie będzie można odczytać treści kryjących się pod wątkiem. (intencja zmiany: możliwość odczytania, czy ktoś dodał wpis bez konieczności logowania).

  #755

  Jak rozumiem wątek „Tematy i rozważania” ma być widoczny tzn. tylko ten tytuł. Czy tematy w tym wątku mają być nie widoczne ? czy tylko same wpisy które są dodawane do tematów ?

  #756

  Zbyszek
  Uczestnik

  Tak właśnie tylko wątek „Tematy i rozważania” widoczny – tematy w wątku już nie i wpisy też nie.

  #757

  W prosty bezpośredni sposób w ustawieniach forum niestety tego się nie da zrobić, brak takich opcji. Natomiast zorientuję się na ile w kodzie, który obsługuję forum można dokonać takich zmian i wprowadzić takie rozwiązanie, różnie z tym bywa czasami da się to zrobić czasem mogą wynikać problemy. Więc tutaj trzeba więcej czasu i pracy zobaczę co da się zrobić i za jakiś czas powiadomię.

  #1539
  mariusz
  mariusz
  Uczestnik

  Czy jest możliwość, żeby informacja o kazdej aktywności na tej stronie była automatycznie (bez zaznaczania) przekazywana na nasze maile?

  #1541

  Co oznacza ” o każdej aktywności” ? można tylko dostawać powiadomienia o nowych wpisać do tematu który śledzimy, innych możliwości nie ma.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)

Musisz być zalogowany aby dodawać odpowiedzi do tego tematu